15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Invertor Hibrid Sofar 8kW Trifazat 13A 2MPPT Mod APF 1 Intrare Baterie
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
Invertor hibrid 8kW 3F 13A HYD 8KTL-3PH 2MPPT mod APF 1 intrare baterie HYD8KTL-3PH SOFAR
Invertorul hibrid 8kW 3F 13A HYD 8KTL-3PH 2MPPT mod APF 1 intrare baterie HYD8KTL-3PH SOFAR este un dispozitiv avansat pentru conversia energiei solare.
Acest invertor avansat este proiectat pentru utilizarea eficientă a energiei solare. Invertorul este echipat cu numeroase protecții, asigurând siguranța și fiabilitatea funcționării. În plus, oferă o eficiență energetică ridicată, dimensiuni compacte și diverse opțiuni de monitorizare, cum ar fi Bluetooth, RS485, Wi-Fi și GPRS, ceea ce îl face soluția ideală pentru sistemul dumneavoastră fotovoltaic.
SPECIFICAȚII
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Putere nominală AC [W] | 8000W |
| Număr de faze | 3F |
| Tip instalație | Hibridă |
| Putere de ieșire max. [VA] | 8800 VA |
| Curent de ieșire AC [A] | 13 A |
| Interval tensiune AC [V] | 184 VAC~276 VAC |
| Frecvență [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Interval frecvență [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (conform standardului național) |
| Număr de trackere MPP | 2 |
| Tensiune de pornire [V] | 200 V |
| Interval tensiuni MPP [V] | 180 V - 960 V |
| Modul WiFi | Da |
| WLAN / Ethernet LAN | NU |
| USB | Nu |
| Măsurare izolație DC | Da |
| Separator DC | Da |
| Randament maxim (instalație fotovoltaică – rețea electrică) | 98 % |
| Dimensiuni [mm] | 571,4 x 515 x 264,1 mm |
| Greutate [kg] | 33 kg |
| Altitudine maximă peste nivelul mării | 4000 m |
STANDARDE
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| Standarde de siguranță: | standarde de siguranță: IEC62109-1, IEC62109-2, NB-T32004/IEC62040-1 |
| Standarde rețea electrică: | standarde rețea electrică: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-16/CEI 0-21, EN50549, G98/G99, UTE C15-712-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.