15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Întrerupător rotativ PV-DC ETI 4 poli 25A 1000V DC IP40
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
ETI Întrerupător cu Came PV - DC - 4 Poli
Întrerupătorul cu came PV - DC - 4 poli LS25 SMA A4 004660064 ETI a fost creat special pentru conectarea sau deconectarea eficientă a invertorilor DC/AC și a altor componente ale circuitului de curent continuu în modulele fotovoltaice.
Echipat cu contacte special proiectate și materiale selectate corespunzător, asigură o curățenie excepțională a conexiunilor (fără oxidare) și minimizează pierderile de putere. Construcția întrerupătorului garantează că viteza de închidere sau deschidere a contactelor este independentă de viteza și forța de acționare a operatorului, ceea ce asigură fiabilitate și siguranță în utilizare.
Specificații
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Greutate | 0,15 kg |
| Producător | ETI |
| Pentru rețea | DC (Fotovoltaică PV) |
| Număr de poli | 4 |
| Tensiune maximă admisibilă de funcționare | 1000 V |
| Timp de reacție | < 25 ns |
| Curent maxim admisibil de scurtcircuit | 200 A |
| Serie și tip | Întrerupător cu came PV - DC - 4 poli LS25 SMA A4 004660064 ETI |
| Norme | PN-IEC 60364-7-71 |
| Număr de poli | 4 |
| Curent nominal | până la 58A DC |
| Tensiune nominală | până la 1000V DC |
| Curent continuu nominal lu | 25A |
| Curent nominal condițional de scurtcircuit lq | 5kA |
| Tensiune maximă nominală de funcționare Ue AC | 440V |
| Curent continuu nominal Ac-21, 400V | 25 |
| Grad de protecție partea frontală | IP40 |
| Montaj | pe șină TH35 |
| Tip de conectare contacte principale | conexiuni cu șuruburi |
| Culoare element de comandă | negru |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Date tehnice
| Aplicație | DC (fotovoltaic) |
| Tip separator | cu came |
| Curent nominal [A] | 25A |
| Număr de poli | 4P |
| Tensiune nominală [V] | 1000V DC |
| Marcă | ETI |
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.