15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Întrerupător diferențial 4P 40A 6kA 100mA Tip A
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
Întrerupător Diferențial 4P 40A 6kA 100mA Tip A
Întrerupător diferențial 4P 40A 6kA 100mA tip A PF6-40/4/01-A xPole Home 112934 EATON
- alimentare aparate din partea superioară sau inferioară
- declanșarea este independentă de tensiunea rețelei
- capacitate de utilizare cu lămpi fluorescente (cu balast/ fără balast)
- protecție împotriva curenților de defect la pământ, curenților diferențiali
- indicator încorporat de poziție a contactelor (culori verde și roșu)
- borne duble cu șurub/ șină (după montarea șinei de conectare, borna cu șurub rămâne liberă)
- montaj pe șină DIN TH 35
SPECIFICAȚII
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Greutate ambalaj | 0,15 kg |
| Curent diferențial | 100mA |
| Curent nominal | 40A |
| Număr de poli | 4 |
| Tip | A |
| Capacitate nominală de deconectare | 6kA |
| Curent nominal | 25, 40, 63 A |
| Curent nominal de declanșare | 30, 300, 100, 500 mA |
| Poli | 2, 4 |
| Sensibilitate | A, AC, G, G/A, S, S/A |
| Posibilitate de alimentare din ambele părți | sus/ jos |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 45 x 80 x 70 mm |
| Grad de protecție | IP40, IP54 (cu carcasă rezistentă la umiditate) |
| Mod de montaj | fixare rapidă cu 2 poziții de blocare pe șină DIN IEC/EN 60715 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Date tehnice
| Tip întrerupător | diferențial |
| Număr de poli | 4P |
| Curent nominal [A] | 40A |
| Curent rezidual [mA] | 100 mA |
| Putere de rupere [kA] | 6 kA |
| Caracteristică de declanșare | A |
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.