15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Disjunctor Schneider Electric Acti9 B 16A 1P 6kA
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
Schneider Electric Întrerupător Automat B 16A 1P 6kA Acti9
Întrerupătorul automat K60N-B16-1 B 16A 1 pol A9K01116 de la SCHNEIDER ELECTRIC asigură protecția instalației electrice împotriva suprasarcinii și scurtcircuitului.
Acest produs face parte din familia Acti9 și este ideal pentru utilizare în construcții rezidențiale, unde împreună cu alte aparate formează un sistem eficient de protecție. Datorită capacității sale de rupere de 6kA, întrerupătorul K60N este extrem de eficient. Este echipat cu borne de conexiune duble, care sunt zimțate pentru o siguranță sporită a conexiunii, și cu contact cu arc, care asigură închiderea rapidă independent de viteza de acționare a manetei.
SPECIFICAȚII
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Producător | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | da |
| Caracteristică | B |
| Tensiune nominală | 440 V |
| Curent nominal | 16A |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Montaj | Șină DIN |
| Capacitate de rupere | 6kA |
| Număr de poli | 1 |
| Număr de module | 1 |
| Greutate ambalaj | 0,15 kg |
| Tip rețea | curent alternativ (AC) |
| Tehnologie declanșator | termomagnetic |
| Capacitate de deconectare | 6000 A Icn conform EN/IEC 60898-1 -230 V curent alternativ (AC) 50/60 Hz |
| Tensiune nominală de șoc suportată [Uimp] | 4 kV conform EN/IEC 60898-1 |
| Durabilitate mecanică | 20 000 x |
| Durabilitate electrică | 20 000 x |
| Grad de protecție | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Date tehnice
| Putere de rupere [kA] | 6 kA |
| Marcă | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Caracteristică de declanșare | B |
| Tip întrerupător | supracurent |
| Curent nominal [A] | 16A |
| Număr de poli | 1P |
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.