15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Cablu OWY 5x4 mm² 300/500V alb H05VV-F cu conductoare din cupru
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
Cablu OWY 5x4 300/500V - Alb
Cablul OWY 5x4 300/500V H05VV-F este un cablu alb destinat utilizării în aparate casnice, agricole și de atelier, care se caracterizează prin cerințe medii de putere.
Este compus din cinci conductoare de cupru, asigurând conductivitate și durabilitate. Izolația sa, precum și învelișul exterior sunt realizate din policlorură de vinil, ceea ce garantează protecție și flexibilitate, permițând utilizarea ușoară în diverse condiții, în principal în spații închise. Este un cablu flexibil, ideal pentru conexiuni mobile și portabile, datorită cărora se potrivește perfect în aplicații casnice, agricole și de atelier, unde sunt necesare fiabilitate și siguranță în utilizare.
SPECIFICAȚII
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Greutatea ambalajului | 0,348 kg |
| Denumirea cablului | OWY |
| Tensiunea de izolație | 300/500 V |
| Secțiunea conductorului | 4 mm2 |
| Numărul de conductoare | 5 |
| Culoare | alb |
| Secțiunea nominală a conductorului (AWG) | 0 kcmil |
| Materialul izolației conductorului | policlorură de vinil (PVC) |
| Identificarea conductorilor | culoare |
| Ecran comun | fără |
| Materialul învelișului exterior | policlorură de vinil (PVC) |
| Clasa de reacție la foc conform EN 13501-6 | Eca |
| Clasa de producere a picăturilor/particulelor aprinse conform EN 13501-6 | fără |
| Diametrul exterior aproximativ | 13,9 mm |
| Clasa conductorului | clasa 5 = multifilar flexibil |
| Raza minimă de îndoire admisă în instalații fixe | 83,4 mm |
| Tensiunea nominală U0 | 300 V |
| Tensiunea nominală U | 500 V |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.