15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Bază pentru siguranțe 2P 32A 10x38 1000V DC
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
Soclu Portfuzibil 2P 32A 10x38 1000V DC
Soclu portfuzibil 2P 32A 10x38 1000V DC CFPV-32 CF PV32 2P VCX proiectat pentru siguranțe fuzibile cu dimensiunile 10x38, destinat utilizării în instalații fotovoltaice. Tensiunea maximă de funcționare admisibilă este de 1000V DC, iar curentul maxim admisibil este de 32A.
SPECIFICAȚII
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Tip și serie: | soclu portfuzibil modular CFPV-32 PV 2P 10x38mm 1-32A 1000V CF PV32 2P VCX |
| Curent maxim | 32A |
| Tensiune nominală (Un) | 1000 V DC |
| Curent nominal (ln) | max 320 A |
| Capacitate bornă | 0,5-10 mm² |
| Mod de montare | șină TH-35 |
| Număr de module | 2 |
| Dimensiune siguranță fuzibilă | 10,3 x 38 |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Temperatură de funcționare | -25 până la 50 °C |
| Dimensiuni | 36x78x60 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.