15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Întrerupător rotativ PV - DC - 4 poli ETI
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
ETI Întrerupător cu Came PV - DC - 4 Poli
Întrerupătorul cu came PV - DC - 4 poli LS32 SMA A4 004660065 ETI permite conectarea sau deconectarea eficientă a invertorilor DC/AC și a altor părți ale circuitului de curent continuu la modulele PV. Întrerupătorul este echipat cu contacte special proiectate și materiale atent selectate, ceea ce asigură nu doar curățenia conexiunilor (eliminarea oxidării), ci și minimizarea pierderilor de putere.
Construcția acestui întrerupător garantează că viteza de închidere sau deschidere a contactelor este independentă de viteza și forța de acționare a operatorului. Astfel, indiferent de condiții, asigură o funcționalitate constantă și fiabilă, esențială pentru funcționarea optimă și siguranța sistemelor fotovoltaice.
Specificații
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| Producător | ETI |
| Pentru rețea | DC (Fotovoltaic PV) |
| Număr de poli | 4 |
| Tensiune maximă admisibilă de funcționare | 1000 V |
| Timp de reacție | < 25 ns |
| Curent maxim admisibil de scurtcircuit | 200 A |
| Serie și tip | Întrerupător cu came PV - DC - 4 poli LS32 SMA A4 004660065 ETI |
| Norme | PN-IEC 60364-7-71 |
| Număr de poli | 4 |
| Curent nominal | până la 58A DC |
| Tensiune nominală | până la 1000V DC |
| Curent continuu nominal lu | 32A |
| Curent nominal condițional de scurtcircuit lq | 5kA |
| Tensiune maximă nominală de funcționare Ue AC | 440V |
| Curent continuu nominal Ac-21, 400V | 32 |
| Grad de protecție partea frontală | IP40 |
| Montaj | pe șină TH35 |
| Tip de conectare contacte principale | conexiuni cu șuruburi |
| Culoare element de comandă | negru |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Date tehnice
| Aplicație | DC (fotovoltaic) |
| Tip separator | cu came |
| Curent nominal [A] | 32A |
| Număr de poli | 4P |
| Tensiune nominală [V] | 1000V DC |
| Marcă | ETI |
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.