15,96 Lei
13,19 Lei
2,76 Lei
2,28 Lei
Contor de energie Foxess DTSU666 trifazat
produs indisponibil
adaugă la lista de dorințe
Descriere
Contor de energie FoxESS trifazat DTSU666 FOXESS
Contorul de energie trifazat FoxESS DTSU666 este un dispozitiv bidirecțional inovator, ideal pentru montaj pe șină DIN.
Dispune de un ecran LCD spațios, care asigură citirea rapidă și convenabilă a parametrilor. Contorul se distinge prin precizia funcționării și consumul minim de energie, ceea ce îl face nu doar precis, ci și economic în utilizare.
Parametri tehnici
| Parametru | Valoare |
|---|---|
| seria și tipul | Contor de energie FoxESS trifazat DTSU666 FOXESS |
| tensiune nominală (Un) | 3x220/380V; 3x57,7/100V |
| domeniu de funcționare | 0,7 Un ~ 1,2 Un |
| consum de putere | ≤ 1W, 5VA |
| curent | 5(80)A |
| frecvență | 50 / 60 Hz |
| ecran LCD | 7 segmente dimensiuni: 5,3 mm x 2,8 mm |
| comunicare: | RS485; protocol Modbus și DL/T |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Date tehnice
| Curent nominal [A] | 80A |
| Număr de faze | 3-fazowy |
| Certificat MID | Da |
| Comunicație | RS-485 |
| Marcă | FOXESS |
Siguranță
Toate recenziile (pozitive și negative) sunt afișate, în funcție de limitarea numărului de comentarii pe platformă. Verificăm dacă acestea provin de la clienți care au achiziționat produsul. Vedeți mai multe pe site-ul nostru Politica de comentarii pagina.